Oferujemy strapony w różnych wariantach, które zdecydowanie podnoszą poziom satysfakcji z aktywności seksualnej. Dostępne są u nas produkty doskonałe zarówno dla Niej, jak i dla Niego. Zapraszamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem, do kontaktowania się z nami, gdyby pojawiły się jakieś pytania oraz do składania zamówień.

Czym charakteryzują się nasze strapony?

Strap-on z wibracjami lub bez z naszej oferty zawsze cechuje się najwyższą jakością wykonania. Na przykład protezy penisów z systemem wibracyjnym wyposażone są w solidne paski na dildo, kilka potężnych funkcji wibracji, możliwość sterowania za pomocą bezprzewodowego pilota oraz mocną przyssawkę. Majtki z penisem są jednocześnie całkowicie wodoodporne oraz mają przewód USB, który pozwala na ładowanie.

Strap-ony bez wibracji z kolei to akcesoria erotyczne, które w wielu przypadkach zapewniają maksymalną stymulację oraz penetrację między innymi przez kształt i zewnętrzną strukturę bardzo zbliżoną do prawdziwego penisa. Silikonowe produkty doskonale sprawdzają się w trakcie penetracji waginalnej oraz analnej.

Majtki z penisem i protezy penisów — dlaczego nasza oferta?

Strap on dla kobiet oraz dla mężczyzn z naszego sklepu zawsze wyprodukowany został przez cenionego w branży erotycznej producenta. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję niezawodności produktu. Spore znaczenie dla kupujących u nas ma także 100% dyskrecji. Nikt nie dowie się, co dokładnie zamawiasz, a Ty możesz cieszyć się szybką i anonimową przesyłką. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań oraz do składania zamówień.